Moravskoslezský kraj
je náš domov

Provozovna Ropice
recyklační středisko

▪ ukládání stavebního odpadu
▪ prodej kameniva, štěrků, písku, recyklátů a zeminy

Kontaktní adresa:  Ropice 20, 739 61  Ropice u Českého Těšína, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
 

Nabízíme dopravu kontejnerem nosnost 6 tun, rozvozy DLE DOMLUVY. Rozvozy do 10 km je účtovaná taxa 290 kč bez DPH/ 351 Kč s DPH , nad 10 km cena 29 Kč/ km bez DPH a 35Kč/km s DPH

Díky kontejnérové nástavbě, lze také proměnit náš vůz MAN na kropicí vůz, objem nádrže 5 m3. 

 

Provozní doba:   Pondělí- Pátek: 6:00- 16:00
                     Státní svátky: zavřeno

Vedoucí provozovny:

Expedice: 

Obchod (příjem odpadů):

Obchod (prodej kameniva a recyklátů):

CENÍK PŘÍJMU OSTATNÍCH ODPADŮ

N 49°42.93790', E 18°37.19775'
Zobrazit na mapě

Název

Ostrava Bartovice

V areálu provozovny je k dispozici ubytovna, určena pro zaměstnance místních i cizích firem. Nabízí celkem 40 lůžek v jedno a tří lůžkových pokojích se spol. soc. zařízením na každém patře. Ve společných prostorách jsou na každém patře k dispozici vybavené kuchyňky ledničkou, el. sporákem se sklokeram. deskou a mikrovlnou troubou, pračkou.

Dále nabízíme pokoje apartmánového typu s vlastním soc. zař. a kuchyňkou, rozdělené na jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj. Pro firmy je zde možnost šaten s uzamykatelnými skříňkami, pronájem kójí a garáží. Parkování je zajištěno v oploceném areáluprovozovny.


Název

Mobilní recyklační zařízení k využívání odpadů

Naše společnost je provozovatelem zařízení k materiálovému využívání vybraných druhů odpadů recyklací v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech. V rámci provozovaného recyklačního zařízení je využívána mobilní linka na drcení nebo třídění materiálu a základní manipulační technika. Recyklaci je možno provádět jak na stavbě, tak na ploše objednatele, což umožňuje opětovné použití recyklovaných materiálů. Kromě technického návrhu řešení zajistíme rovněž nezbytné legislativní požadavky např. potřebné analýzy a také v případě potřeby zabezpečíme certifikaci recyklovaných stavebních výrobků dle příslušných norem.

IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO ZAŘÍZENÍ (IČZ): CZT01477

Povolení k provozování činnosti je uděleno pro území: Moravskoslezský a Olomoucký kraj.


Název

Mobilní zařízení ke sběru a výkupu odpadů

Naše společnost je provozovatelem mobilního zařízení ke sběru a výkupu odpadů kategorie „O“ přímo od původce. Zařízením je mobilní sběrové nákladní vozidlo různých specifikací typu sklápěcí, kontejnerová nebo cisternová karosérie a nákladní železniční vozy.

IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO ZAŘÍZENÍ (IČZ): CZT01542

Povolení k provozování činnosti je uděleno pro území Moravskoslezského kraje.


Název